PŘÍSTROJOVÁ TECHNIKA IBG

Máme k dispozici 3 typy přístrojové techniky pro kontrolu struktury "S" a pro detekci prasklin "C". Vlajkovou lodí však je eddyvisor SC, který v sobě kombinuje jak kanály S i C.

Stávající verze "S" a "C" se dají rozšířit o další karty stejného typu, ale i o karty z "druhé" skupiny. Jedná se skutečně o velice univerzální přístroj. Všechny přístroje mají totožné intuitativní ovládání.

eddyguard - jednokanálový přístroj pro jednodušší aplikace, nebo pro výrobce zkušebních automatů, kde postačuje jeden kanál. Tento přístroj nemá HMI modul, které simuluje PC / laptop připojený pomocí USB kabelu

eddyliner - jednokanálový přístroj pro jednodušší aplikace, který obsahuje HMI modul. Jedná se o kompaktní řešení, kdy můžete k přístroji připojit např. ibg Unisort (třídící klapku) a ta je napájena a ovládána přímo z přístroje.

eddyvisor - vícekanálový přístroj, v základu obsahuje 2 kanály, každá další rozšiřovací karta obsahuje také vždy 2 kanály daného typu. Díky vícekanálovému porvedení je možné připojit více zařízení typu Unisort a všechny ovládat jedním přístrojem. HMI modul je u tohoto přístroje samozřejmostí.

  SROVNÁNÍ JEDNOTLIVÝCH PŘÍSTROJŮ