Firma Eppinger je výrobcem přesných planetových převodovek a speciálního ozubení dle přání zákanzíka. Převodovky jsou v provedení přímém nebo úhlovém s výstupní hřídelí nebo s přírubou. Možností je také verze se zabudovaným servomotorem.
Výrobce má certifikát kvalityt DIN 3695 a DIN ISO 9001


Firma GTP je výrobcem řaditelných dvoustupňových převodovek s 35 letou tradicí v oboru, která získala 2 patenty za inovativní řešení vibrací a teploty. Doporučujeme pro pohon hlavního vřetene. Možno také využít pro otočný stůl, frézy atd.


Firma HABOR je tradičním výrobcem průmyslového chlazení s historií sahající až do roku 1981, ověnčený mezinárodními cenami za inovaci a design. Samozřejmostí je standard ISO 14000.
Volitelné příslušenství: elektronické řízení teploty, ovládání pro vysoce přesné chlazení.

Firma a&g je výrobcem zařízeních vycházíjích z nauky o magnetické hysterezi a podle nároků na použití působí jako brzda nebo spojka.Firma ibg se více jak 30 let zabývá vývojem přístrojů a zkušebních automatů pro detekci povrchových prasklin, brusných popálenin a kontroly struktury pomocí vířivých proudů. Vířivé proudy spadají pod nedestruktivné zkoušení materiálů, kde je potřeba kontrolovat bezpečnostní prvky nejen v automobilovém průmyslu.ZASTUPUJEME NÁSLEDUJÍCÍ VÝROBCE