KE+DN - Vysoce výkonný kompaktní demagnetizér

 • Kompaktní demagnetizér jako pracovní stanice zařízení s vysokou intenzitou pole a přesně řízeným demagnetizačním impulsem
 • Zvláště vhodné pro ruční demagnetizace složitých jednotlivých částí, menší sypké materiály a tvrdokov
 • Síla magnetického pole až 120 kA/m poskytuje dobré výsledky dokonce v součástkách, které jsou jinak obtížně demagnetovatelné.
 • Snížení rozptylových polí v důsledku kovového pouzdra cívky
 • Snadné nastavení a instalace, napájecí modul napájený ze 230 V AC přímo

 •   Katalogový list

  Poptávka po zcela demagnetovaných dílech vyžaduje výkon a produktivní demagnetizační zařízení v kompaktní velikosti. Dokážeme tyto požadavky s jednoduchým, automatizovaným demagnetizačním procesem uspokojit.

  Kompaktní demagnetizér nabízí maximální výkon. Jedná se o snadno použitelné zařízení. KE je vhodný pro nejnáročnější demagnetizační úlohy v menších sériích. KE je navržena jako stolní jednotka pro ruční ovládání. V roce 2001 Maurer Magnetic vyvinul Maurer Degaussing® demagnetizační proces, který byl patentován. S našimi dlouholetými zkušenostmi a odborností, kterou jsme získali v průběhu času, byla naše technologie neustále vylepšována a naše nové patenty jej doplňují. Naše vlastní výroba nám umožňuje rychle realizovat požadavky zákazníků, a zároveň zajistit naše standardy kvality.

  Aplikace – pro všestranné použití
  Kompaktní demagnetizér byl navržen jako stolní jednotka k demagnetizaci menší, přesto sofistikované součástky nebo skupiny dílů. Díly se demagnetizují umístěním do aktivního otvoru a poté dojde ke spuštění demagnetizačního impulsu. Tento proces nevyžaduje posunování dílů z jedné strany na druhou. Jeho intuitivní ovládání umožňuje jakémukoli uživateli, aby zařízení správně obsluhoval. Demagnetizační pulz se spouští v bezpečné vzdálenosti od cívky. V důsledku toho operátor není nevhodně vystaven magnetickému poli, k čemuž často dochází v případě, kdy se používají tradiční, kontinuálně provozované cívky.

  Co Vám přinese demagnetizace pomocí KE+DN:
  - Zabraňuje ulpívání kovových hoblin
  - Zlepšuje čistotu v mycích procesech
  - Malé části se neslepují
  - Citlivé součásti se navzájem neovlivňují
  - Procesně spolehlivé plnění požadavků zákazníka na limity zbytkového magnetismu
  - Silně zmagnetované body jsou demagnetizovány
  - Demagnetizace tvrdokovu


  Typy dílů:
  - Menší hromadné množství: naplněné nádoby se stupněm naplnění až 50 %
  - Jednotlivé díly nebo menší sestavy
  - Vícenásobné pulzování umožňuje demagnetizaci i větším, protáhlým dílům
  - Pulz se spouští v bezpečné vzdálenosti od cívky
  - Díly jsou demagnetovány demagnetizačním impulsem během pouhých sekund
  - Zvýšená produktivita v důsledku demagnetizace sypkého materiálu, přepravních kontejnerů s obsahem nebo zabalených dílů.