NOVINKY | Přímé převodovky | Úhlové převodovky | Kompaktní pohony | Speedline & Servis | Příslušenství | Ke stažení

Jedná se o převodovky řady VALUE LINE – střední třída:

Tyto planetové převodovky jsou vhodné pro všechny jednodušší aplikace, téměř pro každou osu. Všechny vstupní a výstupní části této řady, jsou kompatibilní se stávajícími produkty WITTENSTEIN-alpha. Standardem je kvalitní zpracování, vysoká účinnost (95 %), dlouhá životnost a krátký dodací termín.

Vysoká flexibilita a jednoduchá montáž:

Modulární systém, vhodný pro všechny typy servomotorů. U každého typu je možnost zvolit několik variant velikostí svěrného pouzdra pro připojení na motor. Patentovaná montáž přesných planetových převodovek WITTENSTEIN – alpha.

Univerzální montážní poloha:

Naše přesné planetové převodovky obsahují vždy stejné množství maziva. Vysoká flexibilita montážní polohy. Možno instalovat horizontálně nebo vertikálně, výstupní částí nahoru nebo dolů.

Vysoká přesnost chodu díky šikmému ozubení:

Tyto, stejně jako všechny další řady planetových převodovek WITTENSTEIN, mají velmi tichý chod. Naše převodovky s šikmým ozubením mají cca o 6 dB (A) menší hlučnost oproti převodovkám v provedení s přímými zuby. Díky velmi hladkému a tichému chodu nebudete registrovat téměř žádné vibrace.

Dlouhá životnost:

Díky speciálně vyvinutým těsnícím kroužkům na výstupu našich přesných planetových převodovek se významně prodlužuje jejich životnost. Všechny převodovky WITTENSTEIN-alpha jsou bezúdržbové.